O MorindzeCudowna roślina z Karaibów

St.Lucia

Moringa to jak na razie roślina o największej znanej zawartości substancji odżywczych. Duża ilość cennych i istotnych dla życia substancji odżywczych w optymalnym stosunku znajduje się przede wszystkim w liściach lub w proszku z tych liści. Szczególnie należy wskazać na dużą zawartość aminokwasów, gdyż w liściach odkryto 18 z 20 znanych aminokwasów esencjalnych. Organizm człowieka nie potrafi ich wyprodukować, przy tym odgrywają istotną rolę w procesie transportu tlenu w ciele, wspomagając zdolność do koncentracji i wiele innych ważnych funkcji mózgu.

Certyfikat jakości

Strategią naszej firmy Moringa Caribbean jest oferowanie wyrobów najwyższej jakości. Podczas budowy laboratorium do przetwarzania Moringi nie oszczędzaliśmy i dlatego jako jedni z nielicznych w Karaibach jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego urządzenia do suszenia i mielenia Moringi. To był powód dlaczego w analizach wykonanych przez Państwowy Instytut Weterynaryjny i Artykułów Spożywczych Republiki Słowackiej osiągnęliśmy najlepsze wyniki spośród testowanych roślin egzotycznych.

Pakiet Zdrowotny dla każdego członka rodziny

Uniwersalną roślinę Moringa o wielorakim zastosowaniu można polecić każdemu, kto chce pokryć swoje dzienne zapotrzebowanie na liczne niezbędne witaminy, substancje mineralne i pierwiastki ziem rzadkich bez potrzeby zażywania syntetycznie produkowanych suplementów diety.

Moringę można polecić każdemu, kto chce pokryć swoje dzienne zapotrzebowanie na wiele niezbędnych witamin.

Kobiety w ciąży i karmiące

Proszek z liści Moringi albo liście konsumowane jako suplement diety podczas ciąży mogą wspomagać zdrowy rozwój płodu i pozytywnie wpływać na powstawanie mleka u kobiet. Dziecko może z organizmu matki i później z jej mleka przyjmować wiele ważnych witamin i substancji mineralnych. Szczególnie trzeba w tym miejscu wspomnieć o aminokwasach - argininie i histydynie, zawartych w roślinie, które organizm dziecka nie wytwarza w fazie wzrostu w wystarczającej ilości, lecz które są niezbędne do jego zdrowego rozwoju.

Dzieci

Konsumpcja Moringi przynosi korzyści nie tylko niemowlętom, lecz także dzieciom starszym, ponieważ wiele zawartych w niej substancji odżywczych i wzrostowych ma pozytywny wpływ na ich rozwój, przede wszystkim na budowę komórek mózgowych i nerwowych. Oprócz tego duża ilość witaminy C wzmacnia system immunologiczny dzieci.

Sportowcy

Aktywni sportowcy lub osoby, które są narażone na działanie wielkiego stresu w związku z wydajnością w pracy, powinny w szczególności dbać o zrównoważoną dietę, ponieważ ich organizm ma zwiększone zapotrzebowanie na substancje odżywcze i życiodajne. Moringa może im pomóc w zapewnieniu przyswajania wszystkich witamin esencjonalnych, substancji mineralnych i białek w odpowiedniej formie, zachowując w ten sposób pożądaną wydajność swojego organizmu. Można to osiągnąć dzięki dużej ilości żelaza oraz witaminy A i C w Morindze, które odpowiadają za nieprzerwane dostarczanie tlenu do krwi i stabilizowanie układu krwionośnego.

Seniorzy

Konsumpcje Moringi zaleca się osobom w starszym wieku w celu zachowania jak najdłużej dobrego stanu zdrowia i witalności. Zrównoważoną dietą wzbogaconą o substancje odżywcze można zapobiec wielu problemom związanym z wyższym wiekiem. Liście Moringi są więc optymalnym źródłem wszystkich niezbędnych substancji dla organizmu seniorów.

Wegani

Moringa jest też ważna dla wegetarianów, przede wszystkim dla weganów, gdyż osoby te cierpią często na skutki braku niektórych substancji. Wielu z nich zadają pytanie, jak można pokryć zapotrzebowanie organizmu w białka, wapń i żelazo, nie spożywając przy tym środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego. Substancje zawarte w liściach mogą ten problem rozwiązać, gdyż zawierają więcej protein niż jajka lub jogurt, zdecydowanie więcej żelaza niż szpinak ; przekraczając przy tym kilkakrotnie ilość wapnia zawartego w mleku.

Nasi klienci byli zainteresowani głównie tymi wyrobami