Zdjęcia i wideo

Jedną z naszych dróg po plantacji w Karaibach

Na Karaibach byliśmy już kilkakrotnie, lecz za każdym razem zadziwia nas swoim pięknem. Stały się bliższe naszemu sercu, gdyż uprawiamy tu Moringę na własnych plantacjach. Uprawa doskonałej jakości Moringi wymaga dużo wysiłku i pracy. W czasie naszej nieobecności plantacje z zaangażowaniem obsługują etatowi pracownicy. W taki sposób upływa jeden z wielu dni na plantacji.

980× read

Transport

Zaraz po zbiorze i przetworzeniu, Moringa jest transportowana z wyspy Saint Lucia na Karaibach do Europy.

1201× read

Kontrola plantacji w Święta Bożego Narodzenia 2015 roku

I tym razem najpiękniejsze święta w roku spędziliśmy na Karaibach na naszych plantacjach. Upewniliśmy się, że nasza Moringa ma się dobrze. Byliśmy też przyjemnie zaskoczeni, jak szybko Moringa urosła od naszej ostatniej wizyty w październiku.

942× read

Nasza wizytacja plantacji w październiku 2015 roku

Plantacje kontrolujemy stosunkowo często. Naszą ostatnią podróż na wyspę Saint Lucia na Karaibach odbyliśmy w październiku 2015 r. I tym razem przekonaliśmy się, że plantacje Moringi przekazaliśmy pod ochronę właściwych ludzi, którzy uprawiają ją z miłością, dzięki czemu pięknieje z wiekiem i wysoko rośnie. Przekonajcie się o tym sami.

858× read

Jak wygląda Moringa

Nie jest przypadkiem, że Moringa nazywana jest życiodajną rośliną. Każdą z jej części można zużytkować i wykorzystać do leczenia różnych niedomagań.

4082× read

Zbiór i przetwórstwo Moringi karaibskiej

Moringę należy przetwarzać zaraz po jej zbiorze, dlatego proces ten realizujemy jeszcze na wyspie St. Lucia. Jedynie w ten sposób można otrzymać proszek z Moringi bez pleśni lub bakterii. Każda wyprodukowana partia jest poddana kontroli jakości.

1216× read