Efekty

Zielony bojownik w walce ze zmęczeniem

Wiemy już, że moringa zawiera wiele substancji aktywnych, witamin i przeciwutleniaczy. Jednakże często w życiu codziennym nie potrafimy znaleźć stosownego zastosowania dla super żywności i roślin bogatych w różne pożyteczne substancje. Czy pomogą nam na przykład w razie zmęczenia lub wyczerpania?

1063× read

Moringa – zastosowanie i efekty działania cudownego drzewa

Uniwersalną roślinę moringa o wielorakim zastosowaniu można polecić każdemu, kto chce pokryć swoje dzienne zapotrzebowanie na liczne niezbędne witaminy, substancje mineralne i pierwiastki ziem rzadkich bez potrzeby zażywania syntetycznie produkowanych suplementów diety.

2440× read

Moringa - królowa super żywności

To tropikalne drzewo, ciągle jeszcze nie cieszące się u nas należnym zainteresowaniem, nie jest żadnym cudownym homeopatykiem czy też lekiem na najbardziej podstępne choroby świata. Jest po prostu rośliną, której działanie przekona każdego do niezmierzonej siły przyrody.

1363× read

Liście moringa na wspomaganie potencji

Moringa jest środkiem stosowanym tradycyjnie w różnego rodzaju niedomaganiach, będąc idealnym suplementem przy wielu częstych i poważnych schorzeniach. Problemy z erekcją są dla mężczyzn drażliwym, lecz niestety częstym problemem. Moringa nie jest cudowną naturalną Viagrą, lecz zwiększenie sprawności seksualnej i poprawa libida, to cele leżące w zasięgu jej działania.

1853× read