Skład

Zielony bojownik w walce ze zmęczeniem

Wiemy już, że moringa zawiera wiele substancji aktywnych, witamin i przeciwutleniaczy. Jednakże często w życiu codziennym nie potrafimy znaleźć stosownego zastosowania dla super żywności i roślin bogatych w różne pożyteczne substancje. Czy pomogą nam na przykład w razie zmęczenia lub wyczerpania?

1063× read

Nie wszystko złoto, co się świeci albo podarowanej morindze patrz na liście.

Parafrazujemy te znane powiedzenia w odniesieniu do moringi. W dzisiejszym, pełnym pośpiechu świecie, ludzie są zabiegani za pozornie istotnymi rzeczami, wypalając się w trakcie tych wyścigów. Często są oszukiwani przez głośne i kuszące reklamy produktów przyciągających przede wszystkim sprytnie wykorzystaną polityką cenową.

1113× read

Moringa – zastosowanie i efekty działania cudownego drzewa

Uniwersalną roślinę moringa o wielorakim zastosowaniu można polecić każdemu, kto chce pokryć swoje dzienne zapotrzebowanie na liczne niezbędne witaminy, substancje mineralne i pierwiastki ziem rzadkich bez potrzeby zażywania syntetycznie produkowanych suplementów diety.

2440× read

Moringa - królowa super żywności

To tropikalne drzewo, ciągle jeszcze nie cieszące się u nas należnym zainteresowaniem, nie jest żadnym cudownym homeopatykiem czy też lekiem na najbardziej podstępne choroby świata. Jest po prostu rośliną, której działanie przekona każdego do niezmierzonej siły przyrody.

1363× read